Forum www.jedencel.xup.pl Strona Główna
 Home    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy
 Rejestracja    Zaloguj
Regulamin Ventrilo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jedencel.xup.pl Strona Główna -> Regulamin !
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ceruix
Administrator
PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 10:24 am Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Administrator

Ostrzeżeń: 1/3

Każdy musi przestrzegać regulaminu, dzięki temu nie będziemy mieli problemu ze spamem na vt, spy'ami, nieproszonymi gośćmi czy niespodziewanego admina, który pousuwa wszystko.

1. Punkt dotyczący adminów ventrilo, jeśli dojdzie do napinek pomiędzy użytkownikami nie banuj nikogo, załatw to najpierw słownie, spytaj o co chodzi itd. Ban z dupy tutaj nie pasuje.

2. Expisz, bocisz gdzieś? Daj w comment gdzie, ponieważ jeśli Ci się ktoś z gildii wbije, a nie będziesz miał gdzie expisz NIE MASZ PRAWA GO STAMTĄD WYWALIĆ.

3. Wchodząc na ventrilo czytaj kanał informacji, masz tam podany Gather Time i inne bardzo ważne sprawy.

4. Jesteś afk, możesz dać w comment co robić, napiszesz np. jestem na weselu to nie dostaniesz kicka z ventrilo podczas sprawdzania obecności na open battle.

5. Jeśli się zauważy, że jesteś online na tibii aktywny ( tzn odpowiadasz itd.), a nie ma Cię na vt grozi to odrazu banem i kickiem z gildii bez ostrzeżenia.

6. Każde spamowianie na battle typu : "kurwa padłem ja pierdole pierdole was, ide sie powiesić" będzie karane globalem na każdym battle. Padłes nie płacz, przyjdź jeszcze raz.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jedencel.xup.pl Strona Główna -> Regulamin ! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: